נווט למעלה
 כסלו.png
     
מעגלי אחריות.png
 
לוגו מידעון דיגיטלי.png סובלנות.png​​
 
123567.jpgתפריט פרויקט הזנה חודש אוקטובר 2016 ​לוגו סרטונים לדף הבית.png

 

.
 הורים הנתקלים בבעיה במהלך התקנת האפליקציה 
מתבקשים לפנות לתמיכה בטלפון 04-8610688 
בין הימים א' -ה' בין השעות  8:00-17:00
 ​
 

 פעילות בנות מורשת בכיתות - חודש אלול

 
Access is denied. (Exception from HRESULT: 0x80070005 (E_ACCESSDENIED))
To link to a library that contains images and configure the web part, open the tool pane.
 

 משלנו

 
תלמידים והורים יקרים, לפניכם מידעון דיגיטלי של ביה"ס (קובץ מצורףהמאפשר הסתכלות על העבודה החינוכית בביה"ס "זבולון המר" במהלך החודשים אלול-תשרי לשנת הלימודים תשע"ז. בברכה, דלית מנשה מנהלת בית ספר

כחלק משיעורי תנ"ך עם המורה נופר סיבוני , פתחנו בלימוד פרק א' בספר שמואל.. הפרק מספר על משפחתו של אלקנה ואשתו חנה העקרה אשר מתפללת לאלוהים על רצונה לילד. חנה מתחייבת לאלוהים ומבטיחה כי אם תלד ילד, הוא ישרת את ה' כל ימי חייו!!!
אז האם נולד לחנה בן או לא?! תוכלו לראות בקומיקס שציירו מיוזמתן מורן טוויג ושירה יעקב מכיתה ה'1 והעבירו עליו שיעור בכיתה.

מכירת קפה ועוגה ביום הורים על ידי כיתות ו
הורים יקרים , ביום ההורים תערך מכירה של דברי מאפה קפה ועוד על ידיי תלמידי כיתות ו .עלות כל מאפה/קפה 5 ש"ח נשמח לשיתוף פעולהמצדכם . וועד הורי כיתות ו.
*****
הזמנה ליום הורים
הורים ותלמידים יקרים, הנכם מוזמנים ליום הורים שיתקיים ביום ראשון ה-11/12/2016. ניתן להיפגש עם מורים מקצועיים בין השעות 16:00-19:30. המזכירות תהיה פתוחה בין השעות 15:30-17:00 לגביית תשלומים. בכבוד רב , דלית מנשה,מנהלת בית הספר וצוות המורים.
*****
החלה ההרשמה לפרויקט למד 2016
קהילת "הורים מעורים" מפעילה בהתנדבות זו השנה השלישית את פרוייקט "למד"- עזרה בשיעורי בית בספריה העירונית לתלמידי כיתות א' עד ו' מטירת כרמל ומותנה בהרשמה מראש נא מהרו ומלאו את טופס ההרשמה הרצ"ב https://goo.gl/XFpc1o ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם. מספר המקומות מוגבל! כל הקודם זוכה!
*****
תשלומי הורים – ביה"ס "זבולון המר" – טירת כרמל – תשע"ז
להורים שלום, באתר הבית בצד ימין "מסמכים דיגיטליים" הועלה חוזר תשלומים עבור פעילויות חווייתיות והעשרה לשנת תשע"ז. בברכה הצוות החינוכי ומנהלת בית הספר.
*****
תמיכה טכנית באפליקציית סיסמה לכל תלמיד
 

הורים הנתקלים בבעיה במהלך התקנת האפליקציה מתבקשים לפנות לתמיכה בטלפון 04-8610688 בין הימים א' -ה' בין השעות 8:00-17:00 תודה על שיתוף הפעולה 

 
*****